TEN Produkty
4.jpg

Czy użyłabyś detergentu do pielęgnacji skóry? Pewnie nie przyszłoby Ci to głowy. To dlaczego używasz go do włosów? Z dużą uwagą dbasz o skórę, ale włosy traktujesz zupełnie inaczej.

Produkty, które opracowałem nie tylko nie zawierają niszczących detergentów, ale składają się wyłącznie z naturalnych komponentów. Zostały one tak dobrane, by przynosiły włosom jak najwięcej pożytku i dały im szansę „pracować” w naturalny sposób. Ciało i włosy same wytwarzają substancje, które je odżywają i chronią, ale muszą mieć do tego warunki. Jeśli nie przeszkadza się skórze i włosom, nie „zdziera się” z nich ochronnych substancji przy każdym myciu, potrafią się odwdzięczyć i zaskoczyć. Ja to nazywam słuchaniem siebie.

TEN
Produkty składają się z naturalnych olejków, w tym: CBD, jojoba czy ze słodkich migdałów, olejków eterycznych i ekstraktów roślinnych 13 ziół. Składniki dobrano tak, by wykorzystać ich naturalną moc, jak również, by wpływały na siebie i wzajemnie „prowokowały się” do najlepszego działania. Znajdziesz w nich odżywienie, wypełnienie ubytków, nawilżenie i ogólną poprawę stanu włosów i skóry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl