TEN Mazolewski
6.jpg

Nazywam się Łukasz Mazolewski, jestem fryzjerem i pasjonatem wszystkiego, co „kręci się” wokół włosów. Szczególną uwagę przykładam do pielęgnacji, bo wierzę, że nigdy nie osiągniemy pożądanego efektu codziennie zabijając włosy niszczącymi je produktami. Fryzjer poprawia sytuację, ale nie jest cudotwórcą niezależnie od tego, jak jest dobry czy drogi. Rozwiązanie jest jednak na wyciągnięcie ręki - w nas i naszych świadomych decyzjach dotyczących pielęgnacji. Ale od początku…

Przez lata pracowałem w wielokulturowym i barwnym Londynie, gdzie miałem możliwość obserwowania ludzi różnych ras, a co za tym idzie – bardzo różnych rodzajów włosów. Wszyscy mieli ten sam problem – zbyt mało czasu na pielęgnację i produkty niszczące włosy na sklepowych półkach. Postanowiłem znaleźć na to rozwiązanie.

10 lat temu „urodził” mi się pomysł na stworzenie kosmetyków do naturalnej pielęgnacji włosów. Produkty te nie wymagają czasu od człowieka, który je stosuje oraz wykorzystają moc natury i zdolności organizmu, by w prosty sposób zadbać o włosy.

Otworzyłem własny salon w Warszawie, by swobodnie poświęcić się mojej misji, a w 2020 roku linia TEN produktów ujrzała światło dzienne. Teraz oddaję je w Twoje ręce i szczerze wierzę, że nigdy nie miałaś prostszych i bardziej przyjaznych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Jeśli chcesz dokładnie poznać działanie każdego składnika, przejdź do zakładki
TEN Skład i działanie i poznaj ich naturalną moc. Możesz też skontaktować się ze mną – wszystko chętnie wytłumaczę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl