Jak dbać o włosy i środowisko jednocześnie
18.jpg

Naturalna pielęgnacja włosów

W obecnych czasach coraz większy nacisk stawiamy na ekologię. Zwiększa się świadomość społeczeństwa w zakresie zagrożeń na jakie narażamy naszą planetę oraz nas samych. Próbujemy żyć w zgodzie z naturą co przekłada się na nasze zdrowie i kondycję. Rosnąca popularność produktów bio i ekologicznych jest naturalnym następstwem tego zjawiska. Warto jednak porządnie sprawdzić to, czy dany produkt nie udaje tylko ekologicznego.

Skład bez chemikaliów 

Przy produkcji kosmetyków Ten wykorzystujemy produkty naturalne pochodzenia roślinnego, dzięki temu nasze produkty Ten Krem, Lotion i Balsam są w 100% wegańskie. Stosując składniki bio, możemy zaoferować wam produkty, które będą pomagać waszym włosom i jednocześnie nie zatruwają naszej planety. Brak chemikaliów w produktach Ten przekłada się na ich działanie. Naturalne olejki w tym CBD nie tylko oczyszczą twoje włosy, ale także regenerują ich mikrouszkodzenia. Przygotowaliśmy kilka ciekawych wpisów, o tym jak naturalny skład ten poprawia kondycję włosów

Ekologiczne opakowania Ten

Aby jeszcze lepiej zadbać o naszą planetę opakowania produktów ten do włosów wykonane są z opakowań wielokrotnego użytku, a klienci nabywający produkty Ten stacjonarnie mogą je zwracać. Butelki wykonane są z aluminium, dzięki czemu nadają się do recyklingu, więc jeżeli nie masz możliwości zwrotu butelki wystarczy, że wrzucisz ją do odpowiedniego kosza.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl